РОБОЧА ЗУСТРІЧ

Дата: 12.03.2021 10:09

11 березня 2021 року головний державний інспектор управління Держпраці у Черкаській області, за участю директора Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надії Коломієць провели робочу зустріч з головою та фахівцями Степанецької територіальної громади.

В ході зустрічі фахівець Управління Держпраці розповідала при ризики і наслідки неукладених трудових договорів, закликала  зробити перехід від неформальної до формальної зайнятості, зокрема в першу чергу виявити на території громади, шляхом аналізу інформації наявної у різних органів державної влади та місцевого самоврядування тих роботодавців, які мають високі ризики використання найманої праці без укладення трудових договорів. Зрештою, навантаження щодо забезпечення виплати пенсій, утримання шкіл, лікарень, ремонту доріг, тощо лягає на плечі законослухняних, відповідальних роботодавців та працівників, які сплачують податки.