Медамбулаторіям області передали 12 легкових автомобілів

Дата: 12.03.2021 13:10
Кількість переглядів: 1970

Новенькі автівки стануть на службу в 12-ти територіальних громадах Черкащини. Машини придбали у рамках програми Президента України, що спрямована на розвиток охорони здоров’я саме в сільській місцевості. Ключі від них сьогодні передав очільник області Олександр Скічко.

Загальна вартість цих авто – 5 млн 944 тис. грн. Вони пройшли необхідне технічне оформлення. Виїхали автівки у Жашківський, Канівський, Лисянський, Уманський, Черкаський, Чорнобаївський колишні райони. До кінця березня ще в шести амбулаторіях будуть нові службові авто, які вже закуплені, анонсував голова ОДА.

– Я прекрасно розумію, що таке автомобіль для сімейного лікаря в сільській місцевості, – додав він. – Ми будуємо амбулаторії на Черкащині та поступово закуповуємо для них автомобілі. І це позитивні зрушення, які варто відмітити. Взагалі на 2021 рік у нас у пріоритеті медична галузь. Цього року ми подавали кілька проектів, які стосуються медичної галузі в рамках фінансування ДФРР. Ми сподіваємося, що ці проекти пройдуть, адже це стосується наших обласних закладів, зокрема, обласної лікарні і кардіоцентру.

Новеньке авто, ключі від якого отримав особисто очільник громади Олександр Яременко вже прямує до Степанців.

У цілому завдяки програмі підтримки розвитку медицини на селі в області збудували 17 нових амбулаторій, у 5 лікарнях відбувся капітальний ремонт, закупили 55 нових авто. У селах Черкащини почали активно застосовувати телемедицину.