ДВА ЮВІЛЕЇ В ОДИН ДЕНЬ, В ОДНОМУ СЕЛІ

Дата: 10.03.2021 15:57

6 березня цього року в Горобіївському старостинському окрузі святкували свої ювілеї дві чудові жінки:

Чупилка Ганна Олексіївна - уродженка села Горобіївка, мати-героїня. Народила і виховала семеро дітей, працювала в огородній бригаді місцевого колгоспу. Діти проживають в Каневі та Корсуні, часто навідують свою матір.

Сайко Надія Федорівна – теж корінна жителька села Горбіївка. Підняла на ноги та вивела в люди  трьох дочок, які проживають в Каневі. Все своє трудове життя працювала в місцевому колгоспі на фермі дояркою, та доглядальницею телят. Трудолюбива, добра, чуйна жінка.

Привітала в такий святковий день своїх ювілярок Світлана Святун – староста Горобіївського старостинського округу та від імені сільського голови Олександра Яременка побажала їм довгих років життя, зігрітих увагою рідних, здоров’я, мирного неба та передала теплі подарунки на згадку.