ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!

Дата: 05.03.2021 11:24

Для вас починає діяти Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це п’ятирічна програма (2019-2024 рр.), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку і реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Метою програми «АГРО» є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки. Цільовими областями діяльності програми АГРО є переважно південні та східні області України, зокрема Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська і Черкаська області.

Більш детальна інформація щодо Програми