СЕКРЕТАРКА ВІД БОГА

Дата: 04.03.2021 15:23

Колектив Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ЦМУМЮ (м. Київ) від імені начальника відділу ДРАЦС у Черкаській області Управління державної реєстрації Олексія Кулешова надіслав привітання зі 102-ю річницею створення ДРАЦС України та подяку за багаторічну відмінну працю:

Шевченко Тамарі Павлівні - начальниці Канівського міського відділу ДРАЦС, період роботи 1987 - 2015 рр.

Чабан Лідії Андріївні - старшому інспектору Канівського міського відділу ДРАЦС, період роботи 1980 - 2000 рр.

Водночас відзначили сумлінну працю незмінної секретарки виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ Черкаської області – Вовчинської Наталії Миколаївни, яка розпочала свою роботу у 1998 році. З її легкої руки починають своє спільне життя наші подружжя, зареєстровано безліч немовлят, дехто з них вже приходив до Наталії Миколаївни за благословенням на шлюб, а хтось і своїх дітей вже зареєстрував у неї.

І в селі Степанці, і в селах Степанецької ОТГ Наталію Вовчинську знають як хорошого і відповідального спеціаліста, справжнього знавця людських душ, адже вона вміє знаходити спільну мову з усіма і прийде на допомогу, що б не трапилося: чи вимкнули світло, чи пожежа, чи смерть близької людини. Їй майже завжди телефонують першою, а вона уважно вислухає, порадить чи допоможе вирішити проблему. Не один житель громади зауважив, що пані Наталія – секретарка від Бога, і дійсно на своєму місці.

Тож, керівництво громади, весь колектив Степанецької сільської ради, члени виконавчого комітету, депутатський корпус, старости та всі жителі нашої ОТГ приєднуються до привітань Канівського міськрайонного відділу ДРАЦС ЦМУМЮ та щиро бажають Наталії Миколаївні міцного здоров’я, титанічного терпіння, успіхів у її нелегкій праці та щоб вона ще багато років приносила людям добро та радувала нас своєю теплою посмішкою.