ПОРАДУВАЛИ НОВИМИ СЦЕНІЧНИМИ КОСТЮМАМИ

Дата: 04.03.2021 08:58

Село живе, доки в ньому чути дитячий сміх, доки кожного ранку люди збираються на роботу, доки в сільському Будинку культури звучить наша українська пісня.

Артисти села Дарівка Степанецької ОТГ займаються організацією усіх культурно-мистецьких заходів Мартинівського старостинського округу. При Будинку культури існує вокально-інструментальний ансамбль «Джерело», керівник Сергій Липницький.

За багато років костюми цього колективу прийшли в непридатність, втративши свій зовнішній вигляд і вже потребували повної заміни.

Керівництво Степанецької ОТГ сприяло придбанню комплектів українських сценічних костюмів для дарівських артистів за кошти бюджету громади на суму 36930,00  гривень, додавши яскравих фарб обличчю ансамбля.

Учасники ансамблю «Джерело» висловлюють щиру подяку сільському голові Олександру Яременка за такий приємний подарунок та вірять в те, що спільними зусиллями згуртованої Степанецької громади й надалі будуть примножуватися здобутки на культурній ниві, сприятимуть просуванню і розвитку колективу ансамбля та загалом сільської культури.