ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОТГ

Дата: 26.02.2021 14:58

26 лютого 2021 року в будинку культури с.Степанці, під головуванням сільського голови Олександра Яременка, відбулося друге засідання третьої сесії дев’ятого скликання Степанецької сільської ради ОТГ. Депутати розглянули 42 питання порядку денного.

Головною відмінністю засідання можна вважати прийняття кількох комплексних програм таких як «Шкільний автобус», «Вчитель», «Програми охорони навколишнього природного середовища території Степанецької сільської ради», «Програми з благоустрою населених пунктів Степанецької ОТГ», «Програми організації рятування людей на водних об’єктах Степанецької ОТГ», -   всі вони на 2021 – 2023 роки та затвердження Положення про старосту Степанецької сільської територіальної громади.

Депутати розглянули та затвердили тарифи на платні соціальні послуги, які надаються КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області» та внесли зміни до штатного розпису цього комунального закладу.

Було розглянуто та прийнято відповідні Рішення по земельних питаннях, врегулюванню меж земельних ділянок, надано дозволи на виготовлення технічної документації по зверненнях громадян, затверджено проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, питання передачі в оренду приміщень комунальної власності та узгоджено перелік земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах.

Згідно до регламенту роботи, всі питання порядку денного депутати попередньо обговорили на засіданнях постійних комісій.