Стихії протистояли всі разом

Дата: 22.02.2021 15:20

Українці здавна шанують працьовитість, взаємовиручку, готовність у скрутний час прийти на допомогу – безкорисливо, від щирої душі.

Нещодавно жителям нашої громади довелося прийняти виклик природної стихії. Це випробування ми подолали завдяки відповідальним і небайдужим до проблем громади людям.

З глибокою повагою дякуємо всім керівникам комунальних господарств Степанецької громади, аграрним фірмам та фермерським господарствам, хто долучився до важливої місії – розчистити шляхи сполучення і допомоги людям, яких заметіль застала в дорозі, а також підтримати соціально вразливі категорії населення. Спасибі працівникам та водіям спецтехніки цих господарств за розуміння, самовідданість, організованість і невтомну працю.

Жителі громади тепер із вдячністю згадують тих, хто не побоявся кинути виклик негоді, хто по декілька діб поспіль, майже без відпочинку, розчищав сніг та допомагав людям, які опинилися в сніговому полоні.

Працювали на засніжених дорогах:

КП «Степагробуд» - директор Володимир Степанець та працівники: Володимир Будник, Василь Панченко, Ігор Акулінін, Ярослав Скоробагатий;

КП «Господар» - директор Петро Толюпа та працівники: Олег Шемет, Іван Мороз, Віктор Сухобрус, Олександр Мозговий;

СКП «Благоустрій» - директор Олександр Вовчинський та працівники: Ігор Онищенко, Андрій Козак;

а також суб’єкти господарювання різних форм власності на прилеглих та закріплених територіях ОТГ:

ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» - директор регіональний ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» ВП «Степанці» Володимир Братаніч та працівники: Василь Горбенко, Олег Буряк, Микола Вадько, Сергій Шостак, Анатолій Котляр;

ТОВ «МИР-СЕМ» - директор Валентина Балинська та працівники: Володимир Кириленко, Микола Андрійченко, Василь Дяченко, Олександр Левченко;

СФГ «Т.В.К.» - директор Володимир Топалов та працівники: Олександр Самардак, Михайло Самардак, Юрій Пампушко;

ФГ «Дорошенкове» - керівник Богдан Подолянець та працівники: Олександр Градоблянський, Микола Пальчинський;

ФГ «Дукат» - директор Ігор Коваль та працівники: Олександр Крикун, Володимир Коломієць;

ФГ «Ячмінний колос» - директор Андрій Мікулін та працівник Григорій Стоколос;

ФГ «Малоржавецьке» - директор Сергій Балацький;

долучився до цієї місії і депутат Степанецької сільської ради Михайло Святун.

Переконані, що допоки в нашій громаді є стільки взаєморозуміння та взаємовиручки, нам гарантовано процвітання та світле майбутнє.