АТ «Укрпошта» інформує щодо передплати періодичних видань на 2021 рік

Дата: 19.02.2021 15:43

АТ «Укрпошта» упродовж багатьох років надає послугу з розповсюдження періодичних видань за передплатою. Це важлива робота, направлена на розширення інформаційного простору держави, задоволення потреб населення в друкованому слові, а підприємств, установ, організацій різних сфер діяльності – забезпечення професійними виданнями.

Наразі АТ «Укрпошта» проводить передплатну кампанію на 2021 рік з поточних місяців.

Ознайомитися з інформацією про видання Ви можете за передплатними каталогами, які у друкованому вигляді є в кожному поштовому відділенні, а в електронному - на сайті Укрпошти https://www.ukrposhta.ua/ua/periodychni-vydannia

Очікуємо на зворотний зв’язок (e-mail: viddil_peredplaty@ukrposhta.com), готові надати відповіді на будь-які питання щодо оформлення передплати на періодику (відділ передплати (044) 323-21-50), а також, на запит, надіслати передплатні каталоги в електронному вигляді.

Сподіваємось на взаєморозуміння та подальшу плідну співпрацю.

Директор департаменту поштових послуг

АТ «Укрпошта» С.І. Гречко