Акція "Допоможи птахам"

Дата: 16.02.2021 16:04

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди та землю покриває снігом, пташкам доводиться нелегко. Тому саме вони потребують нашої допомоги. Доброю традицією нашого ліцею, стало щорічне проведення взимку акції «Допоможи птахам». Не став винятком і цей навчальний рік. Учні ліцею разом зі своїми батьками виготовили годівнички різних типів, і за допомогою вчителів Аліси Василівни Мички і Вікторії Вікторівни Перебийніс розвішали їх на території гайка, який знаходиться біля ліцею. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Під керівництвом вчителя біології Вікторії Перебийніс учні ліцею щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами. Якщо кожен із нас у зимовий час підтримає птахів – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим помічникам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!