Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина — Україна»!

Дата: 16.02.2021 15:55

Учні Мартинівського ліцею другий рік беруть активну участь у цій експедиції під керівництвом вчителя географії Щербак В.В. Так в цьому році була направлена на обласний етап експедиції робота "Геологічна будова яружної системи Канівщини"за напрямком "Геологічними стежками України". Предметом дослідження стала особливість геологічної будови Канівської височини, та процеси яроутворення на Канівщині. Актуальність роботи полягала в тому, що ерозійним процесам у лісових ландшафтах географи приділяють мало уваги. На перший погляд – це закономірно. Давно відоме і доведене протиерозійне значення лісу. Через це усталеним є переконання, що ліс і яр (ерозія загалом) – поняття несумісні. Навіть словосполучення «лісовий яр» є незвичним, а розвиток ерозійних процесів у лісових ландшафтах, особливо поява ярів – це уже об?єкт спеціального дослідження. Саме тому для учнів ліцею дана тема стала актуальною, а саме визначити і вивчити чому на території Канівщини, яка вкрита насадженнями активно і постійно відбуваються зсувні процеси та яроутворення. Робота на обласному етапі зайняла 1місце, а 14 грудня відбулася обласна онлайн-конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина-Україна", де учні 11-го класу Бурчило Надія і Бурчило Вікторія презентували роботу, яка була направлена на ІІІ-й Всеукраїнський етап експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина-Україна" де зайняла серед 14 робіт з усієї України в своєму напрямку ІІІ-те місце.  Дякуємо учням нашого ліцею, які провели дослідження, а саме Бурчило Наді, Бурчило Вікторії, Царенку Богдану, Шадурі Аліні.

Бажаємо вам подальших перемог в життті!!!

https://www.facebook.com/Черкаський-обласний-Центр-туризму-краєзнавства-і-екскурсій-1974650986134094/ (посилання)