ВОНИ БУЛИ НАРОДЖЕНІ НЕ ДЛЯ ВІЙНИ… В Степанецькій ОТГ пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 15:09

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Степанецькій громаді, з 11 по 15 лютого 2021 року, з додержанням  всіх карантинних обмежень, пройшли пам’ятні заходи, книжкові виставки та вечори-зустрічі «Мій сум і біль Афганістан», також відбулася зустріч з ветеранами афганцями, їхніми сім’ями та батьками загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов через вир військового конфлікту, хто втратив друзів, синів чи батьків. На жаль участь у цій бійні взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України, 3360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3560 – стали інвалідами.

Від імені сільського голови Олександра Яременка, організатори заходів подякували ветеранам за те, що повернулись живими, виконавши свій інтернаціональний обов’язок, побажали їм щастя, здоров’я та мирного неба над головою та, аби подякувати за вірність солдатському обов’язку, вручили подарунки на згадку.