Новий конкурс мікрогрантів для розвитку малого підприємництва

Дата: 12.02.2021 18:04

Якщо ви проживаєте в сільській місцевості та маєте хист до підприємництва, тоді мерщій заповнюйте заявку на навчання та участь в конкурсі мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку». Станьте першим, хто матиме шанс перетворити ідею в бізнес і ефективно його розвивати.

ХТО Для участі в конкурсі запрошуємо жителів сіл Черкаської та Вінницької областей, які не більше 2 років як зареєстровані підприємцями або готові розпочати власну справу.

ЩО За результатами конкурсу буде обрано 24 проєкти, автори яких отримають мікрофінансування в розмірі до 50 тис. грн на втілення бізнес-ідеї.

ДЛЯ ЧОГО Запропонована ініціатива зорієнтована на соціально-економічні потреби регіону, а також інноваційні рішення, що вже існують і спрятимуть підтримці та розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

ПАРТНЕРИ Конкурс «Село. Кроки до розвитку» буде реалізовано в межах проєкту «Розвиток села та протидія пандемії COVID-19 через сприяння росту малого та мікропідприємництва», ініційованого Благодійним фондом «МХП – Громаді», який працює на територіях присутності агрохолдингу МХП, спільно з Агенція регіонального розвитку Вінницької області та Cherkasy Regional Development Agency

ЗАЯВКА https://cutt.ly/bkA3xzJ

ДЕДЛАЙН до 21 лютого 2021 року

ДОВІДКА Запитання щодо участі в проєкті надсилати на електронну адресу mhp_hromady@mhp.com.ua

БЮДЖЕТ Загальний бюджет конкурсу – 1 200 000 грн.

Ініціативу буде реалізовано в межах спільного проєкту Уряду Швеції та UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку»