ГРОМАДА НЕ СТОЇТЬ ОСТОРОНЬ

Дата: 11.02.2021 13:52

У Степанцях всією громадою шукають зниклу літню жінку – Скорєву Надію Тимофіївну 1945 року, яка 07.02.2021 року вийшла із будинку і не повернулася. За жінкою доглядав її чоловік, так як, вона перенесла інсульт і самостійно щось робити, чи приймати якісь рішення була не в змозі. «Не догледів…»- бідкається Олексій Михайлович, коли звернувся до Степанецької сільської ради з проханням допомогти знайти дружину. Проживає ця сім’я в селі Степанці по провулку Бєлого у будинку №3 (Рудка). Чоловік звернувся до поліції, працівники правоохоронних органів прибули на місце, навіть взяли службового собаку, але все безрезультатно. Керівництво Степанецької громади теж відгукнулося на прохання жителя про допомогу в такій не простій справі. Керівниками комунальних підприємств громади: Олександром Вовчинським (СКП «Благоустрій») та Володимиром Степанцем (КП «СТЕП-АГРОБУД») за дорученням сільського голови Олександра Яременка було організовано людей для прочісування лісу з метою пошуків зниклої людини. Було задіяно 13 працівників комунальних підприємств та всі бажаючі жителі села. Шукали майже до вечора – безрезультатно. Але громада не здається, пошуки продовжуються. Всіх небайдужих, всіх, хто хоч щось знає про місце знаходження цієї жінки, просимо негайно повідомити місцеві органи влади, або рідних, чи близьких цієї родини.

Тел. Степанецької сільської ради: 047-369-64-24;  тел. Чоловіка:  066-604-56-775;

тел. Секретаря Степанецької сільської ради: 096-958-55-54.