Боротьба зі снігом продовжується

Дата: 11.02.2021 13:08

Останнім часом снігові заметілі не припиняються, а останні 2 дні «порадували» всіх нас ще й льодовими дощами, що значно погіршило і до того невтішний стан наших доріг. У Степанецькій ОТГ невпинно продовжуються роботи по прочищенню від снігу автошляхів, підходів до закладів освіти та здоров’я, об’єктів торгівлі, під’їздів до автобусних зупинок а також посипання піско-соляною сумішшю задля комфортного пересування пішоходів та транспорту. Скоординовані дії між керівниками громади, нашими комунальниками, аграріями, рятувальниками, дорожниками та Нацполіцією не допустили надзвичайних ситуацій в громаді.  Місцеві органи влади дослухалися до рекомендацій спецслужб із незвичайних ситуацій, завдяки чому, в тих населених пунктах, де були більш критичні ситуації, частково призупинили навчання, в рейси не пустили шкільні автобуси. Тому не постраждали діти і жоден шкільний автобус не загруз в переметах. На даний час розчищені центральні вулиці всіх населених пунктів для проходження пасажирського транспорту та автомобілів. На сьогоднішній день на вулицях сіл громади зі стихією борються всі наявні види техніки підприємств громади. Роботи проводять комунальні підприємства: КП «Степагробуд»- директор Володимир Степанець, КП «Господар» - директор Петро Толюпа, СКП «Благоустрій» - директор Вовчинський Олександр, а також суб’єкти господарювання різних форм власності на прилеглих та закріплених територіях: ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» (директор регіональний ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» ВП «Степанці» Володимир Братаніч), ТОВ «МИР-СЕМ» (директор Валентина Балинська), СФГ «Т.В.К.» (директор Володимир Топалов), фермерське господарство «Дорошенкове» (керівник Богдан Подолянець), ФГ «Дукат» (Ігор Коваль), ФГ «Ячмінний колос» (Андрій Мікулін).

З метою запобігання травматизму та небезпечних дорожньо-транспортних ситуацій, робота в даному напрямку триває.

Жителі громади дуже вдячні керівництву громади та керівникам комунальних підприємств, всім аграріям, які згуртовано та оперативно включилися у розчищення від снігу доріг в наших селах. Адже тільки спільно можна подолати наслідки негоди.

Синоптики прогнозують подальше ускладнення погодних умов. Будьте уважні та обережні!