Представники Степанецької ОТГ взяли участь у ІХ зимовому Форумі «Трускавець - 2021»

Дата: 10.02.2021 16:02

Асоціація керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України», спільно з Асоціацією керівників закладів освіти Львова, за сприяння управління освіти Львівської міської ради, НМЦО Львова, відділу освіти Трускавця, видавництва «Ранок», ВД «Освіта», провели IX зимовий  Форум «Трускавець – 2021»»,  який відбувся 1 – 5 лютого 2021 року в Трускавці та Львові. Тема Форуму «Використання сучасних інноваційних та інформаційних технологій при організації дистанційного і змішаного навчання в закладах освіти України: реалії та перспективи».

Програмою Форуму передбачалися:

Конференція «Використання сучасних інноваційних та інформаційних технологій при організації дистанційного і змішаного навчання в закладах освіти України: реалії та перспективи» (пленарне засідання);

Майстер-класи:

Використання  дистанційного навчання в закладах освіти України;

Використання  змішаного навчання в закладах освіти України;

Практичні заняття в НМЦО Львова;

Впровадження в навчальний процес ЗСО електронного документообігу;

Особливості інформаційно-методичного супроводу ЗСО;

Використання хмарних технологій  «G siute» для дистанційного навчання;

SWOT - аналіз управлінської діяльності керівника навчального закладу;

Вручення іменних сертифікатів.

У Форумі, в очному та дистанційному форматі, взяли участь директори, заступники директорів закладів середньої освіти зі всіх областей України, спеціалісти управлінь і департаментів освіти, методисти ОІППО, спеціалісти міських відділів освіти та відділів освіти громад.

Долучилися до участі у Форумі і представники Степанецької громади: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Валентина Котляр, директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Марина Індутна, вчителі Степанецького ліцею Світлана Степанець, Лариса Фрунт та вчителі Мартинівського ліцею Тетяна Ніколаєва та Яна Підгорна.

Для всіх учасників Форуму були проведені практичні заняття, майстер - класи і обмін досвідом з онлайн трансляціями.

Детально на сайті: