Команда «Fortyna» Степанецького ліцею серед восьми переможців: в області провели регіональний фест із робототехніки

Дата: 10.02.2021 12:12

Більше 200 учасників у складі 14 команд учнів початкової школи та 18 команд учнів старшої школи закладів загальної середньої освіти області 06 лютого 2021 року взяли участь у Регіональному фестивалі з робототехніки FIRST LEGO League, який відбувся в онлайн-форматі.

Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону для молодших учасників 6-10 р. є «Винахідники гри», а для учасників 9-16 років – «Твори.Грай.Рухайся».

– Цьогоріч вперше змагання з робототехніки проводилося в режимі онлайн, але традиція, започаткована ще у 2017 році збережена, цікавість до участі у фестивалі з боку учасників освітнього процесу на високому рівні, адже участь у будь-якому форматі фестивалю – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами, – відзначив очільник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський. – Інноваційний розвиток планети свідчить про те, що вже завтра професії ІТ-сфери, робототехніки займуть основне місце в життєдіяльності як планети, так і людини. Розуміючи це, Управління освіти і науки ОДА, обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, педагоги Черкащини займаються розвитком робототехніки на серйозному рівні та вже мають високі результати.

На фестивалі на учасників чекали такі види змагань: «основні цінності», «командна модель», «кодування», «командний постер», «гра роботів», «інноваційний проект», «дизайн робота» та «основні цінності», а також активності, руханки та інтелектуальні ігри.

Цьогорічним Чемпіоном змагань стала команда «BrainsON» Черкаської санаторної школи.

Право взяти участь у всеукраїнському чемпіонаті вибороли команди:

1.«BrainsON» – Комунальний заклад «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради».

2.«Kiborgs.UA»– Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради Черкаської області.

3.«Dragons» – Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» Звенигородської районної ради Черкаської області.

4.«Smart Crazy Band» – Гельмязівська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області.

5.«Fortyna» – Комунальний заклад «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади» Черкаської області.

6.«SPIN» – Чигиринський заклад загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської міської ради Черкаської області.

7.«МАСК» – Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради Черкаської області.

8.«We Makes Robots» – Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради Черкаської області.

З блискучим результатом команди «Fortyna» під керівництвом тренера Юлії Миколаївни Почтар вітаємо наших невтомних та цілеспрямованих робототехніків!

Вже в квітні «Fortyna» представить наш ліцей на Всеукраїнському етапі, який відбудеться в м.Київ.