Погіршення погоди: українців закликали залишитися вдома 8 лютого

Дата: 08.02.2021 16:50

На Україну насувається негода. У понеділок, 8 лютого, синоптики попереджають про сильні снігопади, хуртовини і ожеледі.

Для запобігання випадкам обмороження та загибелі людей в період сильних морозів, які нині спостерігаються у більшості регіонів України, місцевими органами влади та рятувальниками було розгорнуто майже 5 тисяч пунктів обігріву.

Так, уже вночі до України прийдуть сильні морози. Завтра в більшості областей можливі сніг та хуртовини. У західних, північних та центральних областях прогнозують сильні снігопади, а на півдні і в Карпатах - сніг з дощем, налипання мокрого снігу та ожеледь.

Водіїв та пішоходів просимо бути дуже уважними та обережними. Не покидайте своїх домівок без нагальної потреби.

Нагадаємо, через негоду в Україні прогнозують проблеми на автошляхах, а також перебої в електропостачанні.