ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ

Дата: 04.02.2021 09:39

Організація санаторно-курортного лікування постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях здійснюється відповідно до Порядку  використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України  від 31.03.2015 № 200.

Безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів забезпечуються в порядку черговості наступні категорії осіб:

1) учасники бойових дій – не частіше ніж один раз на рік строком 18-21 день;

2) особи з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;

3) постраждалі учасники Революції Гідності – не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;

4) учасники війни – не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день.

Для одержання путівки учасники АТО повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту за зареєстрованим місцем проживання.

Для взяття на облік вищезазначені особи подають до управління соціального захисту населення заяву, копію паспорту, ідентифікаційного номера, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію відповідного посвідчення, а учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни – також копію військового квитка ( за наявністю) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони.

Санаторно-курортне лікування проводиться шляхом укладання договорів у трьох примірниках

(один-для органу соціального захисту населення, другий – для санаторно-курортного закладу,  третій -  для особи).

Жителям сіл Степанецької ОТГ, зазначених пільгових категорій, за додатковою інформацією та роз’ясненням, потрібно звертатися до сільської ради, -  с.Степанці, вул.Лісна, 4, або за тел. 0969585554, секретар сільської ради  Вовчинська Наталія Миколаївна.

Довідково:

За інформацією Управління соціального захисту облдержадміністрації суб’єкти надання послуг, які оприлюднені місцевими органами соціального захисту населення у 2020 році:

Черкаська область: санаторій „Мошногір’я“,

Одеська область: санаторії „Орізонт“, „Золота Нива“, „Клінічний санаторій ім. Горького“,

Херсонська: комплекс оздоровлення та відпочинку „Ірбіс“, санаторій для дітей з батьками „Скадовськ“,

Запорізька: клінічний санаторій „Великий Луг“,

Миколаївська: санаторій „Борисфен“,

Сумська область: санаторій „Токарі“,

Закарпатська: санаторій „Верховина“, „Клінічний санаторій „Карпати“

Львівська: СКК Моршинкурорт,

Полтавська: медичний центр „Нові Санжари“,

Вінницька: клінічний санаторій „Авангард“, дитячий оздоровчий заклад санаторного типу „Подільський Артек“.

Із 01.02.2021 року знову розпочав приймати на лікування військовий госпіталь в м.Черкасах. Кожен УБД (АТО, ООС, Афганістан) має право раз на рік відвідати військовий госпіталь, при цьому не за власну відпуску, а за рахунок лікарняного листа, який їм видадуть через 18 діб перебування.