В Степанецькому ліцеї відбулися Методичні діалоги

Дата: 03.02.2021 10:51

ФЕНОМЕН  О.ЗАХАРЕНКА, ЯКИЙ  ВИПЕРЕДИВ  ЧАС

Сьогодні ім’я Олександра Антоновича Захаренка відоме всьому світу. Чим більше часу відділяє нас від періоду діяльності видатного педагога, тим зриміше розкривається його головний талант достойного продовжувача справи основоположників філософії серця Григорія Сковороди і Памфіла Юркевича, талант апостола добра і любові до людини.

02 лютого 2021 року педагогу- новатору, засновнику авторської школи, Народному  учителю, академіку НАПН, політичному та громадському діячу О.А.Захаренку виповнилося б 84 роки.

Цього дня на базі Комунального закладу «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» відбулись Методичні діалоги, присвячені педагогічній спадщині Олександра Антоновича, який своїми педагогічними поглядами, ідеями і практичною діяльністю набагато випередив свій час, зробив неоціненний вклад у розвиток сільської школи.

У заході брали участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ Метелиця О.П., директор Інформаційно-методичного центру Манзенко Л.О., голова міському профспілки працівників освіти Попенко І.П., лауреат обласної премії ім. Народного учителя О.А.Захаренка Басиста Л.О., яка активно впроваджувала досвід роботи Сахнівської школи в освітній процес Литвинецької ЗОШ, в якій працювала директором  більше 40 років, заступник директора з навчально-виховної роботи Таганчанського ліцею Венець О.О, педагогічні працівники Степанецького ліцею.

З вітальним словом  до присутніх звернувся директор ліцею Яременко С.І., потім  учасники заходу  переглянули фільм  «Педагогічна симфонія Захаренка». Цікаві і змістовні виступи та презентації   підготували  педагоги Степанецького ліцею Головко О.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, лауреати премії ім. Народного учителя О.А.Захаренка вчитель початкових класів Голодненко Л.В. та вчитель фізичної культури Гарбуз О.Г. Своїми спогадами про зустрічі з Олександром Антоновичем поділились  гості методичних діалогів.

Оксана  Метелиця підвела  підсумки заходу, подякувала організаторам за змістовну підготовку,  учасникам  за розповіді, презентації, побажала всім міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди, здійснення мрій та завершила методичні діалоги  словами О. Захаренка: «Любіть Україну, нашу державу, не на словах,  а на ділі, роблячи все, аби вона була процвітаючою, багатою, міцною, незалежною, розумною і щасливою».