ЗБУДУВАВ БУДИНОК, ПОСАДИВ ДЕРЕВО, ВИРОСТИВ ДОНЬКУ…

Дата: 01.02.2021 14:37

24 січня 2021 року відсвяткував свій 80-й ювілейний День народження Толюпа Іван Трохимович, корінний житель села Мельники. Після закінчення 7-ми класів Мельниківської  школи навчався в Степанецькій школі механізації. Потім повернувся  в місцеве колективне господарство, відпрацював 5 років комбайнером, а тоді водієм, аж до виходу на заслужений відпочинок.

Одружився та разом з дружиною побудували будинок, виховали доньку, мають онука Андрія. В ювілейний день народження приїхала привітати тата вся родина. Також до привітань приєдналися представники Степанецької громади: староста Мельниківського старостинського округу - Лідія Атаманенко, діловод – Любов Горяна, директор Мельниківського БК – Галина Панченко та від імені сільського голови Олександра Яременка щиро привітали ювіляра та вручили  йому подарунок на згадку.