РАЗОМ ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ ПЕРЕМОЖЕМО Й СНІГ

Дата: 28.01.2021 12:48

Зима цього року не з перших днів, але таки привітала нас рясними снігопадами. Це, звісно, красиво і дивовижно, але крім чарівних краєвидів, сніг устеляє ще й дороги, а надмірна його кількість на проїжджій частині, - перешкода для учасників дорожнього руху. В Степанецькій громаді ця проблема вирішується спільними зусиллями агровиробників та комунальних підприємств громади. Насамперед, керівники комунальних підприємств ОТГ: Володимир Степанець (КП «Степагробуд»), Вовчинський Олександр (СКП «Благоустрій») та Петро Толюпа (КП "Господар") організували роботу  по розчищенню транспортного сполучення між населеними пунктами для руху шкільних автобусів та іншого транспорту. Дехто з них розпочав боротьбу з негодою ще з вечора, а решта з 4:00 ранку були на ногах, вірніше на колесах з лопатами. Також до прогортання снігу та забезпечення належних умов пересування дорогами громади до закладів освіти, дитячих садочків, амбулаторій, ФПів, магазинів та відгалужених вуличок невідкладно долучились і аграрії, які працюють на території громади: ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» (директор регіональний ТОВ «НВФ УРОЖАЙ» ВП «Степанці» Володимир Братаніч), ТОВ «МИР-СЕМ» (директор Валентина Балинська), СФГ «Т.В.К.» (директор Володимир Топалов), фермерське господарство «Дорошенкове» (керівник Богдан Подолянець), ФГ "Мікулін (директор Андрій Мікулін), ФГ "Дукат" (директор Ігорь Коваль), філія "Дружба" (В.В. Горбенко), ФГ "Пішки" (М. А. Петренко), С.С. Бобровський.

Жителі громади дуже вдячні керівництву громади та керівникам комунальних підприємств, всім аграріям, які згуртовано та оперативно включилися у розчищення від снігу доріг в наших селах. Адже тільки спільно можна подолати наслідки негоди.