ЮВІЛЕЙ У ВПРАВНОЇ ГОСПОДИНІ

Дата: 26.01.2021 12:38

Свій 85-річний ювілей святкує цього року Єлизавета Тимофіївна Губенко, яка народилася 26 січня 1936 року в селі Павлівка. Після закінчення 7-річної школи працювала в місцевому колгоспі в рільничій ланці. Після одруження з Віктором Яковичем Губенком у 1957 році переїхала жити в Таганчу. Там також працювала в колгоспі, а перед виходом на пенсію у 1991 році трудилася технічним працівником у місцевій школі.

Разом з чоловіком прожили 63 роки, виховали трьох синів, мають трьох онуків. Сім’ю Губенків знають в селі Таганча як працьовиту родину, яка завжди була прикладом для односельців у веденні домашнього господарства та облаштуванні побуту.

Привітати ювілярку з солідним ювілеєм приїхали у цей день представники Степанецької громади: Сергій Михайлович Гарбуз – староста Таганчанського округу та Наталія Вікторівна Демчук – в.о. головного спеціаліста з ведення кадрового обліку. Від імені Олександра Івановича, сільського голови, гості озвучили щирі побажання здоров’я, довголіття та передали подарунок на згадку.