СЕСІЯ ПРОЙШЛА ПРОДУКТИВНО: ПРО ЗДОБУТКИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ У 2020 РОЦІ ЗВІТУВАВ ЇЇ ГОЛОВА ОЛЕКСАНДР ЯРЕМЕНКО, А ЩЕ ЗАТВЕРДИЛИ СТАРОСТУ МАРТИНІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ
22 січня цього року, із дотриманням всіх карантинних обмежень, в приміщенні Степанецького будинку культури відбулася третя сесія сільської ради ІХ скликання. На розгляд сесії було внесено 27 питань, які, відповідно до Регламенту, попередньо розглянули на засіданнях постійних комісій, зокрема: про надання матеріальної допомоги, земельні питання, про завершення процесу приєднання до Степанецької, Таганчанської ОТГ і відповідно були погоджено ряд технічних питань передачі комунального майна, комунальних підприємств та закладів культури освіти. Сесія внесла зміни і погодила поточні фінансові, адміністративні, земельні та бюджетні питання та заслухала звіт сільського голови.
Про здобутки Степанецької ОТГ у 2020 році її голова Олександр Яременко відзвітував яскравою презентацією (з трансляцією на великий екран). Основними питаннями звіту стали: бюджет за 2020 рік, медицина та протидія COVID-19, SMART громада, земельні ресурси та дорожньо-транспортний комплекс, соціальний захист, освіта, культура, спорт, комунальні підприємства та інвестиції, безпечне довкілля та екологія. Розповів сільський голова і про громадську діяльність, співпрацю з основними підприємствами, великим аграрним бізнесом, головними наповнювачами бюджету Степанецької ОТГ. Окрему подяку висловили донорським організаціям, в першу чергу, благодійній організації «Благодійний фонд "МХП-Громаді"» та іншим за реалізовані грантові проєкти. Звіт депутати одноголосно затвердили.
Не таким одностайним стало питання погодження призначення старости Мартинівського старостинського округу. За пропозицією сільського голови, в результаті таємного голосування з трьох кандидатів, депутати затвердили Чупилку Світлану Володимирівну.
Детально з рішеннями сесії та звітом Олександра Яременка можна ознайомитися на офіційному сайті Степанецької громади та на сторінках «Вісника Степанецької громади».