ЮВІЛЯР ІЗ «СЛОБІДСЬКОЇ ГОРИ»

Дата: 16.01.2021 13:33

15 січня 2021 року свій поважний ювілей – 80 років – святкував корінний житель села Степанці Іван Іванович Сидоренко. Іван Іванович народився, виріс, ходив у школу та повернувся зі служби та із цілини у батьківську хату на «слобідській горі», як з теплом називає свою малу батьківщину. Оселю збудували разом з батьком, тому така дорога і рідна вона пану Івану. Тут він проживає зі своєю дружиною дотепер, виховали трьох синів-орлів, вже мають п’ятеро онуків та одного правнука.

Увесь трудовий шлях ювіляр подолав дорогами рідного краю – був водієм у колгоспі більш як 40 років. Добра людина, зразковий господар і турботливий чоловік, батько і дідусь – так скажуть про нього в селі, і це дійсно правда. У таку святкову днину привітати ювіляра завітали представники Степанецької громади: Наталія Вовчинська – секретарка Степанецької сільської ради, та Олександр Вовчинський – директор СКП «Благоустрій», від імені сільського голови Олександра Яременка передали ювіляру щирі слова та подарунок на згадку.