ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ВЕБІНАР «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ ОСВІТНІХ ЗМІН»

Дата: 16.01.2021 09:10

12 січня 2021 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» в онлайн-режимі відбувся обласний вебінар «Актуальні питання діяльності працівників психологічної служби у сучасних умовах освітніх змін». У цьому заході взяла участь керівник  міжшкільного  методичного об’єднання працівників психологічної служби закладів освіти Степанецької ОТГ, практичний психолог Степанецького ЗДО «Білочка»  Юлія Вікторівна Шинкаренко. Учасники вебінару ознайомилися із змінами в організаційно-методичній складовій діяльності психологічної служби, а також з актуальними питаннями підвищення кваліфікації. Фахівцям була представлена основна нормативно-правова документація, що регулює діяльність працівників психологічної служби. Учасники обговорили положення професійного стандарту за професією «Практичний психолог закладу освіти». У заході взяли участь 100 осіб з числа директорів і методистів центрів психологічної служби, методистів з психологічної служби, голів методичних об’єднань соціальних педагогів, практичних психологів, працівників психологічної служби закладів освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад Черкаської області. 14 січня  2021 року  з метою ознайомлення із отриманою на  вебінарі інформацією  Юлія Вікторівна Шинкаренко провела  методичне об’єднання працівників психологічної служби  освітніх закладів Степанецької ОТГ. Використовуючи  додаток  ZOOM, соціальним педагогам та практичним психологам була надана актуальна інформація, яку вони будуть використовувати  в роботі.

За матеріалами Інформаційно-методичного центру