ЮВІЛЯР ПІД НАДІЙНОЮ ОПІКОЮ

Дата: 12.01.2021 15:55

11 січня 2021 року святкував ювілей Анатолій Степанович Базанович, житель села Степанці. Іменинник народився у Каневі, але під час Другої світової війни переїхав з матір’ю до бабусі й дідуся в Степанці, де і залишився жити до тепер.

Після закінчення місцевої школи працював в «Колгоспбуді» водієм і трактористом. Був одружений, а що зараз проживає сам, то увагою його не оминають: до пана Анатолія регулярно приходить Надія Стоколос – соціальний працівник КЗ «Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради ОТГ Черкаського району Черкаської області». Також взяла під надійну опіку ювіляра і його сусідка – Любов Кондя.

От і коли завітали представники громади, Люба Василівна прийшла подивитися, хто навідує її сусіда. Дізнавшись, що це Анатолій Нечипоренко, т.в.о. директора Центру, та Наталія Дудка, депутат Степанецької сільської ради, сусідка зраділа та привітала Анатолія Степановича з ювілеєм, подарувавши йому й поважним гостям віршоване привітання. Від імені сільського голови Олександра Яременка гості передали імениннику теплі слова та подарунок на згадку. Пан Анатолій радо поспілкувався з представниками місцевої влади, поділився своїми турботами та проблемами.