ВЧИТЕЛЬКА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ

Дата: 12.01.2021 12:06

6 січня цього року святкувала ювілейний День народження Антоновська Софія Петрівна, яка народилася в селі Беркозівка. Дитинство пані Софії не було простим – її та інших дітей виховувала одна мати, без батька, який загинув під час оборони Канева у військові роки, і похований в братській могилі в місті Канів.

Здобула професію вчителя математики, а після закінчення навчання працювала вчителем в Кагарлицькому районі, у 1954-1960 роках - у селі Михайлівка Канівського району. А вже з 1960 року була вчителькою математики рідної Беркозівської восьмирічки. В 1954-му вийшла заміж і продовжувала працювати в школі разом з чоловіком, вчителем фізики. Має двох дітей, 5 онуків та 8 правнуків.

Добра, інтелігентна, чуйна жінка, яка виховала не одне покоління учнів. Окрім основних уроків, вела гуртки, групи продовженого дня. Іменинниця має статус Учасник війни та Ветеран праці. В 1988 році пішла на пенсію, проживає з дітьми, а представники громади привітали ювілярку заочно, передали теплі слова та подарунок на згадку.