ВКЛАДАЄ ЧАСТОЧКУ ДУШІ У КОЖНЕ СВОЄ ТВОРІННЯ

Дата: 11.01.2021 11:13

Цікава та надзвичайна виставка плетених іграшок радує своїх шанувальників в Мартинівській бібліотеці. Свої роботи в стилі « Амігурумі» (японське мистецтво плетіння гачком м’яких іграшок) презентувала учасниця клубу «Золотий клубочок» - Алла Наконечна. В’язані ляльки та звірятка подобаються не лише малечі, а й дорослим. Адже, Алла Іванівна вкладає в кожну іграшку часточку своєї душі.

Майстриня народилась та проживає в селі Мартинівка. Працює жінка в Канівському РЕМі. Наче б то здавалось, звичайне життя, але в 2019 році жінку спіткало велике горе, вона втратила старшого сина. Жінка, щоб заспокоїти материнську душу, розпочала займатись рукоділлям - плести іграшки, в які вона вкладає всю свою любов, тепло, щирість та доброту. Кожна лялька індивідуальна та не повторна, можливо навіть на когось схожа.