ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 07.01.2021 07:32

Шановні жителі Степанецької громади!

Прийміть щирі вітання із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим!

У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, сакральної  події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.

Очікувані  Різдвяні  церковні дзвони наповнять наші душі  вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне   Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Тож нехай  Різдво згуртує усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим сяйвом незгасних людських чеснот та цінностей.

Від імені старост, виконавчого комітету та депутатського корпусу щиро зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло Ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю.

Хай в кожній родині панує мир і спокій, а усіх нас об’єднує прекрасна Батьківщина, якою ми можемо пишатися.

Христос народився!

Славімо його!