ЩИРА ПОДЯКА ЗА ТЕПЛІ СЛОВА І ПОДАРУНКИ

Дата: 05.01.2021 15:06

02 січня 2021 року відсвяткувала cвій 85- річний ювілей жителька села Мартинівка - Гошкодеря Марія Гаврилівна. Ювілярка народилася в сусідньому селі Беркозівка, закінчила 7 класів місцевої школи, після її закінчення пішла працювати в місцевий колгосп. В 50-их роках в місті Черкаси працювала на ватно-швейній фабриці швачкою, а вже згодом, в місті Городище - на цукровому заводі. Потім одружилася та разом з чоловіком переїхала в село Мартинівка, де працювала спочатку на цукровому заводі, а далі продовжила свою трудову діяльність прибиральницею в кооперації, аж до виходу на заслужений відпочинок. Разом з чоловіком виховали 2- ох синів. Мають одного онука. Марія Гаврилівна привітно зустріла представників Мартинівського старостинського округу, які прийшли її привітати з ювілеєм від імені сільського голови Олександра Яременка та від усієї громади. Ювілярка щиро дякувала за теплі слова та подарунок.