В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШЛИ НОВОРІЧНІ ОНЛАЙН-ВІТАННЯ ТА КОНЦЕРТИ

Дата: 04.01.2021 10:29

В зв'язку з карантином, в Степанецькій громаді святкування зустрічі Нового Року-2021 відбулося в незвичному форматі -  святкові концерти та привітання від сільського голови Олександра Яременка пройшли в онлайн режимі. Цікаву новорічну програму склали, провели та  записали відео працівники КЗ "Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ"(директор Юлія Мітакі). Також керівництво ОТГ подбало про подарунки для дітей та працівників всіх організацій та установ громади, завдяки зусиллям комунальників та працівників будинків культури і сільських клубів було оформлено фантастичні фото-зони для всіх бажаючих жителів та гостей наших сіл. Тож, є надія, що новорічні свята, не зважаючи на пандемію та всі обмеження, запам'ятаються жителям нашої громади своїм позитивом та турботою про кожного з них з боку Степанецької ОТГ.

Пропонуємо до вашої уваги відео-привітання від сільського голови та новорічний концерт.

Для перегляду перейдіть за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=rEQjFGM-ySg&feature=youtu.be