Привітання з новорічними святами колективів закладів освіти, культури та спорту, медичної та соціальної сфери, «Укрпошти», адмінапарату, комунальних підприємств Степанецької громади

Дата: 31.12.2020 09:19

Щороку напередодні новорічних та різдвяних свят сільський голова Олександр Яременко від імені виконавчого комітету вітає з прийдешніми святами всіх працівників закладів освіти, культури та спорту медичної та соціальної сфери, «Укрпошти», адмінапарату, комунальних підприємств Степанецької громади. От і цьогоріч представники ОТГ завітали з привітаннями та подарунками від голови до старостинських округів громади та вручили понад 500 солодких подарунків.

Олександр Іванович подякував за особистий внесок кожного в спільну справу, за самовіддану працю та щиру турботу про добробут громади та побажав, щоб новий рік подарував усім родинам щастя й благополуччя, міцного здоров`я, сімейного затишку, здійснення мрій і сподівань!