ЩЕДРІ ГОСТІ – ХОРОШІ ПОДАРУНКИ

Дата: 29.12.2020 09:24

26 грудня до Степанецької громади завітали представники з благодійного фонду «Бібліотечна країна» Люсьєна Шум із сім’єю. Гостей зустрічали бібліотекарки Ніна Хоменко зі Степанецької бібліотеки та Алла Куцокінь – з Мартинівської.

Благодійний фонд передав Степанецькій громаді поповнення книжкового фонду. Серед подарунків зокрема такі екземпляри:

• «Мед і Паштет» – книга, що отримала премію «Дитяча Книга року ВВС-2020», авторства талановитої молодої письменниці Уляни Чуби;
  • «Казки дракона Омелька» від сучасного українського письменника Сашка Дерманського (його книга «Мері» не залишить байдужим нікого);
  • «День вдячності» – книга про людей, які були з нами у найтяжчі часи;
  • «Сторожова застава» – роман, що став основою першого пригодницького фільму про українських супергероїв і де одну з головних ролей зіграв син Миколи Порожнього, члена виконкому Степанецької сільської ради;
  • «Тридцять перший меридіан» авторства неймовірної казкарки Євгенії Пірог;
  • та ще безліч цікавих книг, за які бібліотекарки щиро подякували «Бібліотечній країні».

Співпраця бібліотек Степанецької ОТГ і благодійного фонду «Бібліотечна країна» розпочалася 2019 року. Тоді Алла Куцокінь познайомилася з пані Люсьєною в Школі культурного менеджменту, яка проходила у Сумах.

Бібліотека села Мартинівка вже з величезною вдячністю приймала книжкові подарунки від фонду. От і цього разу представниці бібліотек поспілкувалися з гостями, показали доступний читачам книжковий асортимент, розповіли про свої здобутки та успіхи й подякували за щедрі подарунки напередодні свят. Пані Люсьєні побажали, щоб усі задуми та проєкти були успішними!