Переможці громадського бюджету Степанецької ОТГ

Дата: 24.12.2020 10:26

Влітку та восени 2020 року в Степанецькій об’єднаній територіальній громаді вперше була реалізована ініціатива громадського бюджету, визначені проєкти переможці, які будуть реалізовані коштом бюджету громади у 2021 році.

На сесії Степанецької сільської ради ОТГ, яка відбулася 23 грудня 2020 року, сільський голова Олександр Яременко вручив Сертифікати авторам проєктів-переможців, побажав подальшої плідної співпраці по їх реалізації та подякував за активну участь у житті громади.

Сертифікат за перемогу в категорії «великий проєкт» отримала Семенова Віолетта Олександрівна з проєктом "Спорт для всіх - здоров'я кожного"!

Сертифікати за перемогу в категорії «малий проєкт» по восьми старостинських округах отримали:

с.Степанці, - Лисиця Антоніна Василівна та Хоменко Людмила Миколаївна за проєкт "Будь в тонусі";

Попівський с/о, с.Попівка, - Савчук Ніна Іванівна, за проєкт "Вуличне освітлення";

Полствинський с/о, с.Малий Ржавець, - Житарєва Олена Борисівна та Рибак Людмила Петрівна, за проєкт "Активне життя - запорука довголіття";

Павлівський с/о, с.Павлівка, - Ширіна Наталія Василівна, за проєкт  "Спортивний тренажерний зал";

Мартинівський с/о, с.Мартинівка, - Бусля Алла Василівна, за проєкт "Smart-лавка";

Копіюватський с/о, с.Копіювата, - Радомська Лариса Кузьмівна, за проєкт  "Виготовлення і встановлення каплички";

Горобіївський с/о, с.Горобіївка, - Святун Світлана Іванівна, за проєкт "Паркуємо велосипеди зручно та безпечно";

Беркозівський с/о, с.Беркозівка, - Правдзіва Світлана Андріївна та Вощан Олександра Богданівна, за проєкт "Побудова каплички".

Вітаємо переможців та сподіваємось на реалізацію їхніх проєктів і подальшу активну позицію в розбудові Степанецької об’єднаної територіальної громади

Довідково:

На конкурс проєктів громадського бюджету в 2020 році було надано 32 проєкти. З них допущено до голосування було 28 проєктів, - 4 «великих» та 24 «малих».

Переможцями визначено один «великий» проєкт на суму 300,0 тисяч грн. та вісім «малих» проєктів по 50,0 тисяч грн. на загальну суму дев’яти проєктів 700,0 тисяч грн.