Відбулася сесія Степанецької сільської ради ОТГ

Дата: 23.12.2020 16:34

23 грудня 2020 року в будинку культури села Степанці відбулася остання в цьому році сесія Степанецької сільської ради ОТГ.

У ході пленарного засідання було розглянуто 23 питання порядку денного, які були детально розглянуті попередньо на постійних депутатських комісіях, зокрема про надання матеріальної допомоги, про внесення змін до рішення про бюджет, про звіт про виконання бюджету за 2020 рік, та головне, - прийнято бюджет громади на 2021 рік.

Після завершення розгляду питань порядку денного та голосування за них, сільський голова Олександр Яременко вручив сертифікати переможцям в голосуванні за проєкти громадського бюджету - 2021, а також привітав усіх присутніх з прийдешніми новорічними святами, побажав успіхів у роботі, сімейного затишку, мирного неба, а саме головне – міцного здоров’я.