Школярі закладів освіти Степанецької ОТГ – учасники Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

Дата: 23.12.2020 14:10

З  11 грудня по 13 грудня  2020 року вперше в Україні проходив масштабний проект - онлайн  Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів.

Активними учасниками онлайн конкурсу стали вихованці шкіл  Степанецької ОТГ.

Свої математичні здібності проявляли школярі 2 6 класів Степанецького ліцею:

11  учнів 2- А класу: Черуха Поліна, Курницька Софія, Стоколос Артем, Гізун Олег, Коваль Соломія, Гоголь Євангеліна, Мазур Максим, Іваніцький Ярослав, Крот Єгор, Козак Роман, Рудяка Вадим;

10 учнів 2- Б класу: Руденко Анатолій, Купчин Вікторія, Халін Євгеній, Яценко Муртоза, Лісовенко Іван, Боровик Анастасія, Маринка Арсен, Клєвцова Олександра, Орлова Вероніка;

10 учнів 5 класу: Орєхов Тимофій, Семенюта Вероніка, Вчорашня Альона, Піщаний Андрій, Черепко Владислав, Ребус Руслан, Литвиненко Аліна, Тікунова Єлизавета, Юртова Віолета, Вовчинський Олександр.

20  учнів 2 – 6 класів  Мартинівського ліцею  також  поринули в цікавий і пізнавальний світ математики, беручи участь у цьому онлайн конкурсі.

Особливість цьогорічного  проведення в тому, що вхід на онлайн конкурс  здійснювався лише за індивідуальним посиланням, яке кожен  учасник отримував від свого вчителя.

Щиро  вітаємо  учасників Всеукраїнського етапу математичного конкурсу «Кенгуру», а також батьків, учителів початкових класів та вчителів математики - шкільних координаторів конкурсу!

За матеріалами Інформаційно-методичного центру