В ОБЛАСТІ УСПІШНО ФУНКЦІОНУЄ «ДИСТАНЦІЙНА ШКОЛА ДЛЯ УЧНІВ»

Дата: 23.12.2020 08:44

На виконання листа МОН України № 1/9-609 від 02 листопада               2020 року «Щодо організації дистанційного навчання», з урахуванням «Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти» на сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  функціонує «Дистанційна школа для учнів»https://bit.ly/3oD31He ).

Контент «Дистанційної школи для учнів»  містить 10-ти або                      15-хвилинні відео пояснення нового матеріалу з усіх навчальних предметів для 5-11 класів; для учнів початкових класів  розміщені відео з математики (з 1 по 4 класи); українська мови (з 2 по 4 класи).

Використання контенту «Дистанційної школи для учнів» полегшує процес  організації дистанційного навчання учнів, які  можуть переглядати відео пояснення нового матеріалу у зручний час стільки разів, скільки їм потрібно для кращого розуміння нових знань.

Відеоуроки  підготували  кращі вчителі  ЗЗСО Черкащини.

Серед них Заїка Світлана Анатоліївна, вчитель історії та правознавства комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об?єднаної територіальної громади Черкаської області.

Дивіться її розробку уроку із всесвітньої історії на тему «Реформація Німеччини» за посиланням

За матеріалами Інформаційно-методичного центру