Вітаємо із Днем народження!

Дата: 19.12.2020 08:51

19 грудня 2020 року відзначає День народження директор  Мартинівського ліцею Олександр Вікторович Костенко.

Народився Олександр Вікторович в селі Мельники Канівського району, навчався в Мельниківській середній школі. Був допитливим школярем, вирізнявся математичними здібностями. Тож і не дивно, що після закінчення школи став студентом фізико-математичного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Трудовий шлях розпочав вчителем фізики в рідній Мельниківській школі у 1998 році. З 2004 року призначений директором Мартинівської  школи.

Показав себе здібним адміністратором та організатором, умілим педагогом. Має відмінну науково-теоретичну та методичну підготовку, виявляє високий рівень професіоналізму, досконало володіє інноваційними методиками й технологіями, активно їх використовує в професійному середовищі.

Як творчий керівник вміє визначати перспективи вдосконалення діяльності закладу, оцінювати досягнення; швидко прийняти правильне  рішення в складних педагогічних ситуаціях.

Тісна співпраця адміністрації , педагогічного колективу, учнівського самоврядування, батьківського комітету Мартинівського ліцею забезпечує успішне вирішення завдань навчальної та виховної діяльності.

Активно впроваджує інноваційні форми та методи організації освітнього процесу на уроках фізики.

Олександр Вікторович  - учасник багатьох педагогічних конкурсів.    У 2017-2018 н.р. став переможцем районного та лауреатом обласного етапів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» в номінації «Фізика», ввійшовши в десятку кращих вчителів фізики  Черкаської області.

Користується повагою серед учнів та їх батьків, педагогічних працівників Мартинівського ліцею та Степанецької  громади.

Тож від усіх освітян Степанецької громади вітаємо Олександра Вікторовича із Днем народження!

Зичимо міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою,   родинного  затишку .

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх  Ваших планів та сподівань!

За матеріалами Інформаційно-методичного центру