ДІТИ ТА ОНУКИ – ТО НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК НА СВЯТО

Дата: 16.12.2020 21:36

15 грудня цього року свій ювілейний, 85 День народження святкувала жителька села Полствин - Лідія Миколаївна Хоменко. Народилась ювілярка в Полствині, але, як і багато молоді в повоєнні роки, поїхала освоювати Донбас. Там знайшла своє кохання. Та любов до рідного села кликала додому і Лідія Миколаївна разом з чоловіком повернулася до рідного села. Тут збудували своє сімейне гніздечко, в якому виросли дві доні та два синочки. Нелегка колгоспна праця залишила свої сліди на здоров'ї ювілярки. Нажаль, немає вже й чоловіка. Але діти, онуки, правнуки є частими гостями та надійними помічниками Лідії Миколаївни. Отож і в день свята звучали слова вдячності та привітань від рідних, сусідів та представників Степанецької громади. Староста Оксана Савенко привітала іменинницю від імені сільського голови, депутатського корпусу і всієї громади, та подарувала їй подарунок.