Передріздвяна пора – час сюрпризів і подарунків!

Дата: 17.12.2020 21:24

Так вирішили в Благодійному фонді «МХП - Громаді» та привезли на Канівщину проєкт «Даруємо щастя», який реалізовують спільно з ГО «Українська сімейна фундація»

Вчора він стартував у Ліплявому і Каневі, а сьогодні – завітав до Степанців! Захід відбувся у будинку культури, до участі в ньому було залучено 20 школярів зі Степанецької ОТГ.

Як зауважили у благодійному фонді, проєкт «Даруємо щастя» – це культурно-освітня ініціатива, покликана розповісти дітям про звичаї і традиції відзначення Різдва у різних куточках нашої планети, а також подарувати дітям відчуття свята та залучити до цікавого спілкування, нових знань і знайомств.

До речі, серед волонтерів фундації, які завітали до Степанців, були й іноземці, зокрема з Африки. Між іншим, вони гарно говорять українською та спільно з укрїнськими колегами організували для дітей багато активностей: розповіли цікаві факти про Різдво в США, Монголії, Ефіопії, Того, Франції тощо, провели кілька майстер-класів з виготоволення поробок, традиційних для різних країн, і навіть подискутували про взаємини батьків та дітей.

Яскравим фінальним акордом проєкту стало вручення подарунків від БФ «МХП – Громаді» для всіх учасників!