Вітаємо юних дослідників з успішним представленням робіт на обласній краєзнавчій онлайн-конференції!

Дата: 16.12.2020 13:02

14 грудня 2020 року комунальним закладом «Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій» було проведено онлайн- конференцію за підсумками Всеукраїнської краєзнавчої  експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна».

До неї  долучилися 53 учасники: юні краєзнавці-дослідники та їх керівники із закладів загальної середньої освіти і закладів позашкільної освіти області

Серед тих, хто презентував роботи були і юні дослідники  Мартинівського та Таганчанського ліцеїв, які стали переможцями обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна»  за  напрямами «Геологічними стежками України» та «З попелу забуття».

Учні 11-го класу Мартинівського  ліцею  Бурчило  Надія та  Бурчило Вікторія презентували роботу «Геологічна будова яружної системи Канівщини» (керівник Щербак В.В.).

Учениця 10 класу Таганчанського ліцею  Маринич  Валерія презентувала  дослідницько-пошукову  роботу «Історія життя українського німця  Олексія Фріцлера»  (керівники Венець О.О.,  Янкова Є.М.).

Бажаємо юним  краєзнавцям успіхів в  подальших   дослідженнях!

Нагадаємо, що  Всеукраїнська  краєзнавча експедиція   «Моя Батьківщина – Україна» проводиться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

За  матеріалами Інформаційно-методичного центру