Засвоюємо знання з біології

Дата: 09.12.2020 16:36

Учні 6, 7, 8-х класів брали участь в інтернет-олімпіаді з біології від освітньої платформи "На Урок". Даний вид роботи є цікавим інтерактивом для учнів та дає можливість повторити вивчений матеріал протягом навчального року.

Учні, які пройшли олімпіаду, здобули такі нагороди:

-Диплом І ступеня: Ротань Артем, Шинкаренко Олександр, Діденко Аліна, Палій Юлія - 6-А клас; Мельничук Маргарита, Мітакі Ангеліна - 8-Б клас; Більніцька Олеся 8-А клас.

-Диплом ІІ ступеня: Литвиненко Христина, Мокрієнко Юлія - 6-А клас; Свєчкарьова Дар'я 8-Б клас;

-Диплом ІІІ ступеня: Казмірчук Софія 6-А клас; Більніцький Роман 7 клас; Данилюк Тетяна, Баранов Микола - 8-А клас; Палій Богдан 8-Б клас.

-Сертифікат учасника: Хоменко Богдан 6-А клас; Зеленський Ілля, Діскант Михайло - 7 клас; Гуркало Аліна, Кравченко Дар'я - 8-А клас; Орєхова Анна 8-Б клас.

Вітаємо учасників!