Триває реалізація проєкту «Без меж» в Мартинівському ліцеї

Дата: 09.12.2020 11:13

На базі Мартинівського ліцею тривають роботи по створенні сучасної ресурсної кімнати із символічною назвою. Як ми раніше повідомляли, проєкт реалізовується в межах мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Україно!» від Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Як повідомив директор ліцею Олександр Костенко, на даний час проведено демонтаж старих дерев'яних вікон та дверей, на заміну яким встановлено нові сучасні енергоефективні.

Паралельно триває закупівля необхідного корекційного, логопедичного обладнання, меблів для занять тощо. Відтак, ресурсну кімнату облаштують у колишньому методичному кабінеті.

Загалом проєкт «Без меж» передбачається реалізувати до кінця року. На ці цілі Благодійний фонд виділив кошти в межах 50 тис. грн. Участь у співфінансуванні візьме й Степанецька ОТГ, з бюджету якої буде виділено близько 40 тис. грн.