Засоби навчання для освітнього середовища першокласників Нової української школи

Дата: 08.12.2020 14:09

Відділ освіти, молоді та спорту продовжує поставку дидактичних матеріалів для перших класів закладів загальної середньої  освіти громади. Сучасними  засобами навчання та обладнання для повноцінного навчання учнів НУШ — школи  забезпечуються за державні кошти та за рахунок співфінансування з місцевого бюджету відповідно до Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи, затверджених наказом МОН України від 07.02.2020 № 143.

З метою забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2020 році рекомендовано у початкових класах використовувати під час уроків різноманітне оснащення, щоб заохотити учнів пізнавати нове, здобуваючи практичні навички.

Сподіваємось, що придбане обладнання, а це глобуси, моделі будови рослини, мікроскопи, настільні розвивальні ігри, демонстраційний набір цифр і знаків на магнітах, дитяча мапа світу та України, килимок конструктор з пазлів, колекції «Гірські породи та мінерали», «Корисні копалини та продукти їх переробки»,  модель-фартух внутрішньої будови тіла людини, набори цілого на крузі, пісочні годинники, рахункові палички Кюїзенера, набіри лабораторні для дослідів з природознавства (універсальний) та ще багато іншого, сприятиме освітньому процесу та допомагатиме учням освоїти навчальний матеріал.