«Збережемо рослини нашої громади разом»: для мешканців Степанецької ОТГ оголошено фотоконкурс

Дата: 08.12.2020 08:29

Комікси, книжки, екостежки, шкільні майстерні – переможців щорічного обласного екологічного конкурсу визначили на Черкащині. У 2020 році переможцями конкурсу «Україна в стилі ЕКО», що проводиться в рамках реалізації «Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаської області на 2017-2020 роки» стали 6 проєктів, повідомляють в управлінні екології та природних ресурсів ОДА.

Відібрані проєкти реалізуватимуть коштом обласного бюджету та організацій партнерів. Зокрема:

– проєкт «Червона книга Степанецької ОТГ. Рослини» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Мета - збереження ранньоквітучих та рідкісних рослин на території Степанецької ОТГ, в тому числі тих, що занесені до Червоної книги України.

Даним проектом передбачається видавництво друкованого примірника "Червона книга Степанецької ОТГ. Рослини."   та виготовлення сувенірної продукції з зображенням рідкісних рослин. Поліграфічна продукція буде розміщена в сільських та шкільних бібліотеках громади, а сувенірні вироби поширюватимуться мешканцям та гостям громади як пам'ятка про збереження природи. Для залучення громадськості до реалізації даного Проєкту передбачається проведення фотоконкурсу "Збережемо рослини нашої громади разом", в якому переможець отримає приз - екшн-камеру, а всі фотороботи учасників розмістять на офіційному сайті Степанецької ОТГ.

Термін подання пропозицій  до 20 грудня 2020 року.

Подати свої пропозиції можна на електронну пошту:

gurtok-stepanec@ukr.net

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ Черкаської області, Черкаської обласної державної адміністрації та  БФ "МХП-Громаді".