Культурне життя: громада продовжує відновлювати сільські будинки культури

Дата: 04.12.2020 12:19

Після створення ОТГ сільські будинки культури отримали другий шанс на життя завдяки збільшенню фінансової спроможності громади та відповідальній поведінці місцевої влади і депутатського корпусу.

Основне завдання - осучаснити інтер’єр та матеріально-технічну базу закладів культури, що дасть можливість громаді мати в селі осередок, де можна відновлювати і зберігати народні традиції, залучаючи до цього процесу молодь.

Після нещодавнього ремонту фасаду, фойє та заміни вікон у Беркозівському будинку культури до новорічних свят відновили сцену.

В Павлівці, де у 2021 році планується розпочати ремонтні роботи по реконструкції нежитлового приміщення під культурний центр, продовжується зміцнення матеріально – технічної бази – придбано відеокамеру Canon, радіо мікрофони UHF Professional та шафу для сценічного одягу артистів.

Колективу художньої самодіяльності «Чарівниця», у відновлений сільський клуб села Попівка, закупили портативну колонку для озвучення різноманітних заходів.

Курс на розбудову та розвиток незмінний – і це стосується всіх сфер життєдіяльності громади – зауважив сільський голова Олександр Яременко на першій сесії сільської ради нового скликання.