До міжнародного дня людей з інвалідністю в Степанецькій ОТГ пройшло ряд заходів

Дата: 04.12.2020 10:19

Щороку на початку грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю уся світова спільнота ще раз переосмислює все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідує спільні зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. З цією метою в Степанецькій ОТГ були проведені  відповідні заходи, які були спрямовані на  те, щоб дізнатися про проблеми та потреби людей  з обмеженими можливостями та посприяти в їх вирішенні.

В переддень цього дня, та в цей день представники громади: Петро Добровольський - начальник віділу ЖКГ Степанецької ОТГ, Антоніна Лисиця – провідний спеціаліст загального відділу та Павло Кас’яненко – начальник відділу надання соціальних послуг разом із сільськими старостами завітали до сімей, де проживають люди з інвалідністю, дізналися про болючі питання які виникли в сім’ях та вручили матеріальну допомогу у вигляді продуктових наборів.

В перших числах грудня у навчальних закладах громади пройшли виховні години на тему доброти та толерантності, в бібліотечних  закладах - тематичні виставки літератури  на тематику милосердя, добра та поваги до людей з обмеженими фізичними можливостями.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть люди з інвалідністю, а вони потребують допомоги та турботи.