Більшість проєктів – результат спільних зусиль!

Дата: 04.12.2020 09:13

Що таке «giving tuesday»! Це американська традиція, яку підтримує понад 150 країн світу! А з 2018 року – і Україна також. У нас його назвали «Щедрий Вівторок» або Всеукраїнський день добрих справ і цьогоріч відзначали 1 грудня.

В МХП, з нагоди свята, вирішили підвести попередні підсумки хороших справ, які вдалось реалізувати на території своєї присутності упродовж 11 місяців 2020 року.

Всім відомо, що на території Степанецької ОТГ свою діяльність здійснюють два підприємства холдингу – ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «НВФ «Урожай». А ще головний реалізатор соціальної політики компанії – Благодійний фонд «МХП – Громаді». Так от, у 2020 році спільно вони спрямували на реалізацію проєктів корпоративної соціальної відповідальності в громаді понад 2,8 млн грн!

Серед наймасштабніших проєктів:

співфінансування програми «Спорт для всіх» та підтримка СК «Росава»

співфінансування заходів з очищення р. Росава

ремонт дороги по вул. Плисюка

закупівля медобладання та надання засобів захисту для амбулаторії

співфінансування проєктів мікрогрантового конкурсу «Час діяти"

участь громади у соціальних проєктах МХП – «Лелека», «Лікар для села», «Посій насіння» та «Зелена планета» тощо.

Традиційно головний партнер для МХП – Степанецька громада в особі її очільника Олександра Яременка. Адже більшість проєктів – результат спільних зусиль!