Покращення матеріально - технічної бази в закладах освіти Степанецької ОТГ

Дата: 04.12.2020 09:07

Протягом вересня - листопада місяця 2020 року для закладів освіти Степанецької ОТГ за кошти державної субвенції та за рахунок співфінансування з місцевого бюджету відбулося покращення матеріально- технічної бази.

Для харчоблоку Степанецького ліцею придбано технологічне обладнання: лінія роздачі, холодильник SNAIGE, морозильна камера, тістоміс, овочерізка, картоплечистка, блендер погружний, хліборізка;

Мартинівського ліцею  -  умивальники з комплектуючими, змішувач HEPHC;

В харчоблок ЗДО «Білочка»  закуплено стелаж для сушки посуду, шафа для хліба, шафа для посуду;

Без уваги не залишився і комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» закуплено м’ячі футбольні, конструктори, секундоміри, сумки для м’ячів, музичні інструменти, мікроскопи.

Будемо й далі працювати в такому темпі, щоб наше молоде покоління здобувало знання у гідних умовах.